Audi e-pood

 Esileht / AUDI ELEKTRITÕUKERATAS EGRET, 25KM/H

AUDI ELEKTRITÕUKERATAS EGRET, 25KM/H

Audi elektriline tõukeratas - powered by Egret

Avastage linnu ja maastikke. Läbige viimane kilomeeter sihtkohta teie enda atraktiivse Audi disainiga elektrilise tõukerattaga.

Uue e-tõukeratta kontseptsiooniga reageerib Audi linnas valitsevale suundumusele multimodaalse mobiilsuse suunas, nüüd saate ka selle trendiga liituda. Viimasel etapil sihtkohta jõudmiseks või linnade ja maastike avastamiseks võite kasutada oma Egreti jõul töötavat Audi elektrilist tõukeratast nautides emotsionaalselt põnevat kui ka jätkusuutlikku sõidukogemust.

 

Tootekood: 4J1050001A
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 5 päeva

2074,00 €

Kogus:

Kuni 80 km tegevusraadiusega ja umbes 25 km/h maksimaalse kiirusega ei takista miski reisi. Tubeless 10-tollised rehvid võimaldavad teil sõita erinevat tüüpi maastikul ning tagada sujuva ja stabiilse sõiduomadused. Täisvärvilisel teabeekraanil saate hõlpsalt lugeda hetkekiirust, sõidurežiimi, aku olekut ja Bluetooth-ühenduvust. Autos või bussis transportimiseks saab e-tõukeratast kokku panna.

Tehnilised andmed:
10 tolli rehvid ees ja taga
netokaal: 22,5 kg
e-tõukeratta mõõdud (kokkuklapituna): 1080 x 620 x 430 mm
mootori võimsus: 500 W
LED esi- ja tagatuled ning külghelkurid
maksimaalselt u. 25 km/h
maksimaalselt u. 80 km sõiduulatus
täisvärviline LED-ekraan teabega kiiruse, valitud režiimi, aku laetuse taseme, ühenduvuse ja plaaniliste hooldustööde kohta
3 režiimi: Sport, Eco ja Standard
hüdrauliline ketaspidur (210 mm) ees ja taga
intelligentne akuhaldussüsteem kaitsemehhanismidega, nagu lühisekaitse, kahesuunaline laadimine ja tühjenemiskaitse funktsioonid, nagu ülepinge- ja temperatuurikaitse

Märkused: enne e-tõukeratta kasutamist lugege palun kasutusjuhendit. 

Üldiselt heaks kiidetud 14-aastastele ja vanematele sõitjatele kaaluga kuni 120 kg. Kuna mõnes riigis võivad kehtida erinevad vanusepiirangud, palume enne e-tõukeratta kasutamist tutvuda vastavate riikide riigipõhiste määrustega.

Palun tutvuge kehtivate piirkondlike seaduste/seadusandlusega ning liikluseeskirjade ja -eeskirjadega, kas või kus toodet tohib kasutada, ning järgige neid
tegelik sõiduulatus sõltub mitmest tegurist, nagu sõidustiil, läbitud marsruut, ümbritseva õhu temperatuur ja sõitja kaal.
Laadijakaabel on varustatud C-tüüpi, CEE 7/16 pistikuga. 

Komplektis: Audi elektriline roller, 2 x kuuskantvõtit, toitekaabel + laadija, kasutusjuhendid, lukustussilm, rehvi täitmise adapter
Märkused: TÄHELEPANU: Palun kontrollige iseseisvalt, kas rollerit saab transportida sõiduki pagasiruumis, vajadusel saab rollerit kokku panna: 1080 x 620 x 430 mm. Pange tähele, kandke sõidu ajal alati kaitsekiivrit. Kasutage alati testitud ratta- või rulakiivrit, millel on lõuarihm ja mis kaitseb kasutamisel ka pea tagumist piirkonda. Soovitame kasutada ühte neist kaitsekiivritest 4KE050320 (suurus M) või 4KE050320A (suurus L). Isiklike esemete ohutuks transportimiseks soovitame kasutada kotti (4KE071156A). Lisaks pakume Audi elektrilisele tõukerattale ka hoiukotti (4KE071156), millega roller on alati hästi kaitstud.

Garantii/hooldus ja varuosad: https://my-egret.com/support/service-request/

Egret akudele kehtib 2-aastane garantii. Egret garanteerib jääkmahutavuse vähemalt 70% maksimaalselt 600 laadimistsükliga 2 aasta jooksul. Käsitsi või tahtlikult tekitatud kahju ja tõrked, mis tekivad ebaõigest või tahtmatust kasutamisest ei kuulu garantii alla.
Egret järgib tootjagarantii seaduslikke nõudeid. See garantii kehtib 2 aastat koos tõendamiskohustuse ümberpööramisega 6 kuud pärast sõiduki ostmist. Garantii alla ei kuulu pikslivead näidikul, kuluvad osad, rehvid (rehv ja sisekumm), pidurisüsteem, -hoovad, -voolikud, -kettad, -klotsid, mehaanika, kõik liikuvad elemendid nagu klappimismehhanism, laagrid, külgtugi, gaasihoob värvkatte kahjustused, poritiivad, helisignaal, esi- ja tagatuled, pistikud, kummkäepidemed, alusplaadi matt, laadimispesa, kukkumiskahjustused, välised vigastused, väärkasutus või rikkumine.

Garantii ja garantiiga hõlmatud töid saab teha ainult Egret kesktöökojas registreeritud juhtumina eelpool toodud lingil. Remondi vajadusel aktiveeritakse järgmine protsess: Egret saadab saatesildi. Roller peab olema pakendatud originaalkarpi. Kui pakend ei ole originaal, ei saa tagada turvalist transporti ja Egret ei vastuta kaudsete kahjude eest. Roller saab saata ka turvalises alternatiivpakendis. Egret kasutab siis uut pakendit tagastatava saadetise jaoks ja võtab selle eest tasu.

Tootekood: 4J1050001A

Sarnased tooted